2020/2021
Matematický klokan 2021
V roku 2021 sa súťaže Matematický klokan zúčastnilo celkovo 17 žiakov našej školy z prvého stupňa.
Kategória Kód žiaka Meno Trieda Body Úspešnosť (počet % z max. počtu bodov) Miesto v SR vo svojej kategórii Koľko % žiakov malo menej bodov Klokanko 1 BGIJNS Elizabeth Gabriela Biščová 1.A 18 30% 6750. - 6832. 6,06 Klokanko 2 ABELNZ Šimon Kúkel 2.A 90 100% 1. - 334. 97,68 Klokanko 2 ADIMPR Kvetoslava Nehézová 2.A 66 73,33% 2712. - 2856. 61,24 Klokanko 2 BGHMNU Denis Drgoňa 2.A 54 60% 4385. - 4530. 37,94 Klokanko 2 BLMSXY Marek Lukács 2.A 70 77,78% 2158. - 2333. 68,74 Klokanko 2 CDKPTU Hugo Kuna 2.A 74 82,22% 1698. - 1821. 75,51 Klokanko 2 CEIOSZ Johana Oravcová 2.A 53 58,89% 4531. - 4637. 36,18 Klokanko 2 CFGKNZ Viktória Katonová 2.A 77 85,56% 1280. - 1368. 81,58 Klokanko 2 CPQRYZ Diana Tužinská 2.A 37 41,11% 6115. - 6198. 14,28 Klokanko 2 DJKQWY Tamara Havranová 2.A 86 95,56% 341. - 540. 93,88 Klokanko 2 EFJKLW Alžbeta Svoradová 2.A 63 70% 3218. - 3309. 54,57 Klokanko 3 CDIQRX Tibor Skačan 3.A 60 66,67% 3133. - 3237. 39,95 Klokanko 3 FHLRSU Ela Báťová 3.A 68 75,56% 2299. - 2380. 55,89 Klokanko 4 BJKMQX Lucia Kabinová 4.A 55 61,11% 2324. - 2405. 51,94 Klokanko 4 CKMQSX Zuzana Krajčiová 4.A 85 94,44% 76. - 168. 97,54 Klokanko 4 EFJKUV Ester Nina Paulová 4.A 62 68,89% 1583. - 1689. 66,75 Klokanko 4 GHOPYZ Filip Belan 4.A 38 42,22% 4002. - 4079. 17,86 Literárna súťaž súťaž - "Príčiny požiarov očami detí" - okresné kolo
kategória A-1
1. miesto - Ester Švolíková (3.A)
kategória A-2
1. miesto - Michal Švolik (6.A)
Výtvarná súťaž - "História hasičstva" - okresné kolo
I. kategória (materské školy)
2. miesto - Michal Šimeg
3. miesto - Veronika Ižoldová
II. kategória (1.-4. ročník)
1. miesto - Lucia Kabinová (4.A)
3. miesto - Michal Tošál (3.A)
III. kategória (5.-9. ročník)
3. miesto - Lukas Jakab (7.A)
Cena poroty - Rebeka Rafaelová (4.B)
Práce umiestnené na prvých troch miestach postupujú do celoslovenského kola.
Výtvarná súťaž - "Vesmír očami detí" - okresné kolo
1. kategória (materské školy)
14. miesto - Veronika Ižoldová
2. kategória (0.-4. ročník)
2. miesto - Patrik Wolf (1.A)
3. kategória (5.-9. ročník)
2. miesto - Liliana Mezeiová (6.A)
6. miesto - Monika Valkovičová (9.A)
Víťazné práce na prvých piatich miestach v každej kategórii postupujú do celoštátneho kola.
Chemická olympiáda - krajské kolo
22.apríla 2021 formou videokonferencie
Kamila Benčatová (9.A) - 21. miesto - úspešná riešiteľka
Viktória Švoliková (9.A) - 37. miesto - úspešná riešiteľka
zo 47 zúčastnených žiakov z nitrianskeho kraja
Výsledková listina krajského kola
Chemická olympiáda - okresné kolo
12.3.2021 dištančnou formou - online
Kamila Benčatová (9.A) - úspešná riešiteľka, postup do krajského kola
Viktória Švoliková (9.A) - úspešná riešiteľka, postup do krajského kola
Výsledková listina okresného kola
Výtvarná súťaž - "História hasičstva" - školské kolo
Práce žiakov, ktoré postupujú do okresného kola:
I. kategória – MŠ:
- Michal Šimeg
- Timea Rafaelová
- Natália Drgoňová
- Veronika Ižoldová
- Viktória Vreštiaková
- Stela Kúkelová
II. kategória – 1.-4. ročník:
- Denis Drgoňa 2.A
- Johanka Oravcová, 2.A
- Michal Tošál, 3.A
- Lucia Kabinová, 4.A
- Rebeka Rafaelová, 4.B
- Mário Rafael, 4.B
III. kategória – 5.-9. ročník:
- Lukas Jakab, 7.A
- Lukáš Havran, 9.A
Výtvarná súťaž - "Vesmír očami detí" - školské kolo
Práce žiakov, ktoré postupujú do okresného kola:
II. kategória – 1.-4.ročník:
- Tamara Havranová, 2.A
- Bianka Wolfová, 4.A
- Patrik Wolf, 1.A
- Viktória Katonová, 2.A
- Lucia Kabinová, 4.A
- Alžbeta Svoradová, 2.A
- Diana Tužinská, 2.A
- Šimon Kúkel, 2.A
- Viktória Beniaková, 4.A
III. kategória – 5.-9.ročník:
- Monika Mierna, 5.A
- Liana Mezeiová, 6.A
- Natália Kotorová, 6.A
- Emma Briešková, 6.A
- Alexandra Oravcová, 6.A
- Simona Rafaelová, 6.B
- Karin Moravčíková, 7.A
- Vanesa Biščová, 7.A
- Tomáš Fabian, 9.A
- Monika Valkovičová, 9.A
- Barbora Švolíková, 9.A
- Veronika Lisá, 9.A
Šaliansky Maťko - školské kolo
17. decembra 2020
Vyhodnotenie školského kola v prednese povestí
V I. kategórii 2. a 3. ročník bolo umiestnenie nasledovné:- 1. miesto – Ester Švolíková (III. A)
- 2. miesto – Mary Ann Mladá (III. A), Michal Tošál (III. A)
- 3. miesto – Johana Oravcová (II. A), Alžbeta Svoradová (II. A)
V II. kategórii 4. ročník bolo umiestnenie nasledovné:
- 1. miesto – Zuzana Krajčiová (IV. A)
- 2. miesto – Viktória Beniaková (IV. A)
- 3. miesto – Bianka Wolfová (IV. A)
Pytagoriáda - školské kolo
9. - 10. decembra 2020
Školu reprezetnovali:
Kategória Meno žiaka Body za úlohy Body za čas Body spolu Úspešnosť P3 - prezenčne Michal Tošál 10 11 21 áno Tibor Skačan 10 9 19 áno Adam Balážik 9 0 9 nie Ela Báťová 9 0 9 nie Kristína Švolíková 9 0 9 nie P4 - prezenčne Zuzana Krajčiová 14 9 23 áno Ester Nina Paulová 11 8 19 áno Lucia Kabinová 10 5 15 áno Filip Belan 9 0 9 nie Lukáš Hlavatý 8 0 8 nie Desana Hoľková 6 0 6 nie Matúš Hudec 6 0 6 nie P5 - online Martin Vreštiak 12 11 23 áno Samuel Jókay 10 6 16 áno Lucia Vreštiaková 12 2 14 áno Matej Matejov 8 0 8 nie Filip Šimeg 6 0 6 nie P6 - online Horváthová Simona 14 9 23 áno Mezeiová Liana 11 6 17 áno Šimkovič Dávid 10 7 17 áno Kupča Daniel 10 7 17 áno Švolík Matej 10 5 15 áno Briešková Emma 12 1 13 áno Kotorová Natália 9 0 9 nie Oravcová Alexandra 8 0 8 nie P7 - online Beniaková Miriam 10 4 14 áno Hudec Jakub 11 2 13 áno P8 - online Gregor Jerguš 3 0 3 nie Olympiáda zo slovenského jazyka - školské a okresné kolo
V tomto školskom roku boli mnohé predmetové olympiády a súťaže zrušené z dôvodu pandémie koronavírusu. Uskutočnilo sa však školské a následne okresné kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry.
V školskom kole sa stretli žiaci ôsmeho a deviateho ročníka, menovite Lesia Mezeiová, Jerguš Henrich Gregor, Kamila Benčatová, Alžbeta Beniaková a Barbora Švolíková.
V okresnom kole našu školu reprezentovala K. Benčatová z deviateho ročníka, ktorá bola úspešnou riešiteľkou.