2016/2017
Vesmír očami detí - výtvarná súťaž - celoslovenské kolo
Školu reprezentovali:
Emma Egyudová (4. ročník) - 2. kategória - víťazná práca celoslovenského kola
Archimediáda (fyzikálna olympiáda - kat. G) - okresné kolo
17. mája 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Natália Mihálová (7. roč.) - 38. miesto
Kristína Vitkovičová (7. roč.) - 41. miesto
Ema Skačanová (7. roč.) - 44. miesto
Michal Kabát (7. roč.) - 45. miesto
Malý futbal ZŠ - FUTBAL CUP - základné kolo
5.5.2017, Kozárovce
Školu reprezentovali:
Benčať Ján Demian Gabriel Kabát Stanislav Kacian Alex Látečka Viktor Laurinc Sebastián Legíň Marek Mareček Nicolas Šabo Juraj Žiaci nepostúpili zo skupiny do okresného finále.
Malý futbal mladších žiakov - Školský pohár SFZ
27. apríla 2017, Levice; 5.5.2017 Levice
2. miestov okrese Levice
Školu reprezentovali:
Adrián Frick /7. roč./, Gabriel Demian ., Damian Janovický, Ľuboš Mihál ,., Dávid Červenák / 6.roč./ , Tomáš Fabian, Oliver Lackovič, /5.roč/, Martin Svorad, Lukáš Horváth, Jerguš Henrich Gregor /4. roč. /
Minifutbal najmladších žiakov McDonald Cup - okresné kolo
20. a 27. apríla 2017, Levice
Konečné poradie okresného kola McDonaldsCup žiakov ZŠ 1. stupňa:
1. miesto - KSŠ Levice
2. miesto - 1. ZŠ Levice
3. miesto - ZŠ Kozárovce
4. miesto - 2. ZŠ Levice
Školu reprezentovali:
Matias Tomo / 1. trieda /, Gregorová Dorota Sarah, Gregotová Tereza Ester / 2. trieda /, Horváth Lukáš, Solčánsky Šimon,
Svorad Martin, Švolík Šimon, Tomo Nicolas a Gregor Jerguš Henrich / všetci 4. trieda /
Biblia očami detí - výtvarná súťaž
Metod Benčať - 3. miesto v diecéznom kole
Biblická olympiáda - diecézne kolo
27. apríla 2017, Nitra
11. miesto v diecéznom kole
Školu reprezentovali:
Alžbeta Beniaková (5.roč.), Amanda Mohajer Shojaii (7.roč.), Lívia Hlavová (9.roč.)
Vybíjaná - okresné kolo
21. apríla 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Lucia Domankušová Kristína Egüdová Laura Horváthová Sofia Hudecová Dominika Chorvátová Jarmila Kabátová Lucia Lukácsová Zina Mišáková Natália Mihálová Nikol Piravčiová Ema Skačanová Zuzana Belisová Dievčatá mali pôvodne skončiť na 2. mieste v okrese, no v závere turnaja boli diskvalifikované. Aj napriek tomu ďakujeme za reprezentáciu.
Coca Cola Cup - veľký futbal ZŠ chlapci - 2. kolo
19. apríla 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Ján Benčať (9. roč.), Stanislav Kabát (9. roč.), Juraj Šabo (9. roč.), Alex Kacian (8. roč.), Sebastián Laurinc (8. roč.), Nicolas Mareček (8. roč.), Marek Legíň (8. roč.), Adrián Frick (7.roč.), Tomáš Svorad (7. roč.), Adam Valkovič (7. roč.), Patrik Balogh (8. roč.), Viktor Látečka (8. roč.), Metod Benčať (7. roč.), Samuel Šabo (9. roč.)
ZŠ Ul. sv. Michala 4:0
ZŠ s MŠ, Demandice 131
ZŠ Topoľčianky 3:0
Základná škola s materskou školou Kozárovce Základná škola s materskou školou Kozárovce 1:2
ZŠ s MŠ, Demandice 131 ZŠ Ul. sv. Michala 0:0
ZŠ Topoľčianky ZŠ Topoľčianky 1:0
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Základná škola s materskou školou Kozárovce 1:5
ZŠ Ul. sv. Michala Gymnastický štvorboj - žiačky - kat. A - Majstrovstvá Nitrianskeho kraja
11. apríla 2017, Nové Zámky
3. miesto v Nitrianskom kraji
Školu reprezentovali:
Daniela Orolínová (3. roč.), Tereza Ester Gregorová (3. roč.), Dorota Sarah Gregorová (2. roč.), Simona Horváthová (3. roč.), Vanesa Benčatová (2. roč.)
Futsal - okresné kolo
6. apríla 2017, Levice
2. miesto v okrese Levice
Školu reprezentovali:
Ján Benčať Gabriel Demian Stanislav Kabát Alex Kacian Viktor Látečka Sebastián Laurinc Marek Legíň Nicolas Mareček Juraj Šabo Matematická olympiáda Z6, Z7, Z8 - okresné kolo
4. apríla 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Z6 - Damián Janovický (6. roč.) - 12. miesto - úspešný riešiteľ
Z6 - Gabriel Demian - (6. roč.) - 12. miesto - úspešný riešiteľ
Z6 - Samuel Balogh (6. roč.) - 19. miesto - úspešný riešiteľ
Z7 - Natália Mihálová (7. roč.) - 4. miesto - úspešný riešiteľ
Z7 - Kristína Vitkovičová (7.roč.) - 36. miesto
Biologická olympiáda, kat. E, odbornosť zoológia - okresné kolo
29. marca 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Tomáš Fabian (5. roč.) - 13.miesto - úspešný riešiteľ
Gabriel Demian - (6. roč.) - 12. miesto - úspešný riešiteľ
Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo
30.marca 2017, Tlmače
Reprezentovali nás:
I. kategória POÉZIA II. kategória POÉZIA III. kategória POÉZIA
V. Majer - 3.roč. V. Švoliková - 5.roč. A. M. Shojaii - 7.roč. - 3.miesto
II. kategória PRÓZA III. kategória PRÓZA
S. Slížiková - 6. roč L. Hlavová - 9. roč. – 2.miesto
Chemická olympiáda - okresné kolo
23.marca 2017
Školu reprezentovala:
Simona Benčatová (9. roč.) - 8. miesto - úspešný riešiteľ
Hviezdoslavov Kubín - školské kolo
21.marca 2017
I. kategória POÉZIA II. kategória POÉZIA III. kategória POÉZIA
1.m - V. Majer - 3.roč. 1.m - V. Švoliková - 5.roč. 1.m. - A. M. Shojaii - 7.roč.
2.m - S. Horváthová - 2. roč. 2.m - K. Benčatová - 5. roč. 2.m.- V. Pustaiová - 9.roč.
3.m - A. Oravcová - 2.roč. 3.m - B. Švolíková - 5. roč. 2.m. - M. Kabát - 7.roč.
3.m - V. Benčaťová - 2.roč. 3.m - T. Fabian - 5. - roč. 3.m. - M. Legíň - 8. roč.
3.m. - M. Benčať - 7roč.
I. kategória PRÓZA II. kategória PRÓZA III. kategória PRÓZA
1.m – neudelené 1.m - S. Slížiková - 6. roč 1.m - L. Hlavová - 9. roč.
2.m - T. Červenáková – 3.roč. 2.m - A. Beniaková - 5. roč. 2.m - Z. Belisová - 7.roč
3.m - D. Orolínová - 3. roč. 3.m - N. Pivarčiová - 6. roč 3.m - A. Valkovič - 7. roč.
3.m - T. Tošálová - 2.roč. 3.m - D. Janovický - 6.roč.
Matematický klokan
20. marca 2017
Základná škola s MŠ, Kozárovce 927, Kozárovce MATEMATICKÝ KLOKAN 2017 Kategória Kód žiaka Meno Odpovede súťažiaceho (A, B, C,
D, E, X = žiadna odpoveď,
Y = neplatná odpoveď)
Body Úspešnosť (počet % z max. počtu bodov Miesto v SR vo svojej kategórii Koľko % žiakov malo menej bodov Klokanko 1 38351 Martin Vreštiak DCEBEADCCABD 48 80 % 1922. - 2380. 80,8 Klokanko 1 38352 Monika Mierna DDEBBABABABD 23 38,3 % 9655. - 9949. 12,5 Klokanko 1 38353 Terézia Majerová DBEBDABACBBD 29 48,3 % 7812. - 8182. 28,6 Klokanko 1 38354 Lucia Vreštiaková DCEByABACBBD 33 55 % 6484. - 7017. 39,7 Klokanko 2 38361 Domonik Biščo DABABEABBCCAAADDAA 29 32,2 % 8650. - 8819. 19,9 Klokanko 2 38362 Alexandra Oravcová DCCEBEACACCDAXDCXX 53 58,9 % 2441. - 2682. 76,5 Klokanko 2 38363 Matej Švolík DCBEBEABEDBXADCBDC 27 30 % 9038. - 9302. 15,9 Klokanko 2 38364 Jozef Halčin DCDABEEBXDADABDDAB 44 48,9 % 4476. - 4684. 58 Klokanko 2 38365 Tatiana Tošálová DCCABEACACDDADDDBC 64 71,1 % 913. - 1071. 90,9 Klokanko 2 38366 Emma Briešková DCCABCDCACACABDCBC 54 60 % 2256. - 2440. 78,5 Klokanko 3 38367 Viktor Majer BCDEADCABAABCXBDCB 49 54,4 % 4012. - 4205. 48,2 Klokanko 3 38368 Martin Šusták BCDEAXCEDXEDXBBDBX 74 82,2 % 636. - 789. 91 Klokanko 4 38355 Jerguš Gregor ACEEADCABCDBDDCBEA 78 86,7 % 615. - 984. 88,8 Klokanko 4 38356 Lea Beneová ACXCADCXCCAXXXCXBC 37 41,1 % 6419. - 6498. 9 Klokanko 4 38357 Oliver Barutík ACCEADCCBCDXDEEXAE 54 60 % 4619. - 4764. 33,9 Klokanko 4 38358 Jerguš Hoľka DCXEAXACCCEXEEXBAX 33 36,7 % 6645. - 6699. 6 Klokanko 4 38359 Lukáš Horváth AAADADCCACECDCEAAB 39 43,3 % 6269. - 6334. 11,2 Školák 5 38371 Barborka Švolíková ADCAAEDACXBCBCCDDADACXCD 82 68,3 % 1650. - 1753. 67,3 Školák 5 38372 Viktória Švoliková ADCAAEDACEBCBDCDXBXBXDXD 82 68,3 % 1650. - 1753. 67,3 Školák 5 38373 Tomáš Fabian ADCAAEDACEBCXDCDXBDXXXXX 86 71,7 % 1306. - 1406. 73,9 Školák 5 38374 Kamila Benčatová ADCAAEDACEACDDCDCBDABEAD 86 71,7 % 1306. - 1406. 73,9 Školák 5 38375 Adam Mihál ADCABCAACEEBBDCCBBBDCBBE 69 57,5 % 2943. - 3028. 42,5 Školák 6 38369 Ľuboš Mihál ADCCAEEACBBBBCCCCEABAEBC 50 41,7 % 4008. - 4036. 7,9 Školák 6 38370 Michaela Egyudová ADCADEDACDBCBDCDABDEBECE 81 67,5 % 2044. - 2160. 51,9 Gymnastický štvorboj - majstrovstvá okresu Levice
22. a 24. marca 2017, Levice
Školu reprezentovali:
ŽIACI
kategória A - 3. miesto - Tobiáš Fabian (2. roč.), Matej Švolík (2. roč.), Filip Belis (1. roč.), Pavol Švec (1. roč.), Andrej Hričina (1. roč.)
kategória B - 2. miesto - Samuel Kotora (5. roč.), Tomáš Fabian (5. roč.), Jerguš Henrich Gregor (4. roč.), Pavol Závalec (4. roč.), Lukáš Horváth (4. roč.), náhradníci Matej Svorad (4. roč.), Viktor Majer (3. roč.)
kategória C - 4. miesto - Michal Kabát (7. roč.), Metod Benčať (7. roč.), Stanislav Kabát (9. roč.), Gabriel Demian (6. roč.), Alex Kacian (8. roč.)
ŽIAČKY
kategória A - 1. miesto - postup do krajského kola - Dorota Sarah Gregorová (2. roč.), Vanesa Benčaťová (2.roč.), Simona Horváthová (2. roč.), Daniela Orolínová (3. roč.),Terézia Ester Gregorová (3. roč.)
kategória B - 3. miesto - Viktória Švoliková (5. roč.), Barbora Švolíková (5. roč.), Ľudmila Krištofová (5. roč.), Emma Benčatová (4.roč.), Emma Egyudová (4. roč.), náhradníčka Monika Valkovičová (5. roč.)
kategória C - 5. miesto - Zuzana Belisová (7. roč.), Simona Kabátová (9. roč.), Zoja Mišáková (8. roč.), Kristína Sitárová (8. roč.), Viktória Šustáková (8. roč.), náhradníčka Tímea Šustáková (9. roč.)
Pytagoriáda - okresné kolo
14. a 15. marca 2017, Levice
Školu reprezentovali:
P3 - Martin Šusták - 3. ročník - 3. miesto - úspešný riešiteľ
P5 - Tomáš Fabián - 5. ročník - 12. miesto
P5 - Kamila Benčatová - 5. ročník - 26. miesto
P5 - Viktória Švoliková - 5.ročník - 50. miesto
P6 - Gabriel Demian - 6. ročník - 17. miesto
P6 - Damián Janovický - 6. ročník - 36. miesto
P6 - Samuel Balogh - 6. ročník - 68. miesto
P7 - Natália Mihálová - 7. ročník- 17. miesto
P7 - Kristína Vitkovičová - 7. ročník - 24. miesto
Geografická olympiáda - okresné kolo
7. februára 2017, Levice
Školu reprezentovali:
kat. G - Kamila Benčaťová (5. roč.) - 32. miesto
kat. F - Gabriel Demian (6. roč.) - 31. miesto
- Samuel Balogh (6. roč.) - 42. miesto
- Ema Skačanová (7. roč.) - 50. miesto
Šaliansky Maťko - prednes povestí - okresné kolo
25. január 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Viktória Švoliková - 5.ročník,
Michal Kabát - 7.ročník.
Síce sa neumiestnili na prvých troch miestach, no napriek tomu našu školu veľmi pekne reprezentovali. Ďakujeme.
Matematická olympiáda - okresné kolo, kat. Z5 a Z9
24. január 2017, Levice
Školu reprezentovali:
Kamila Benčaťová (5. roč.) - 6. miesto - úspešný riešiteľ
Barbora Švolikova (5. roč.) - 27. miesto
Lívia Hlavová (9. roč.) - 32. miesto
Šaliansky Maťko - prednes povestí - obvodné kolo
17. január 2017, Tlmače
Školu reprezentovali:
I. kategória: 2. miesto Miriam Beniaková 3.roč.
II.kategória : : 2. miesto Viktória Švoliková 5.roč.
III.kategória : 3. miesto Michal Kabát 7. roč.
Všetci traja žiaci nás budú reprezentovať na okresnom kole v Leviciach, ktoré sa uskutoční 25.1.2017 Srdečne im gratulujeme a tešíme sa z ich úspechu.
Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo
17. január 2017, Levice
Školu reprezentovali:
kat. 1A - Kristína Vitkovičová (7.roč.) - 19. miesto
kat. 1B - Simona Benčatová (9. roč.) - 14. miesto - úspešný riešiteľ
Florbal - žiačky - majstrovstvá Nitrianskeho kraja
13. január 2016, Nitra
4. miesto v Nitrianskom kraji
Školu reprezentovali:
Lívia Hlavová (9. roč.), Adriana Chmelová (8. roč.), Dominika Chorvátová (7. roč.), Jarmila Kabátová (6. roč.), Simona Kabátová (9. roč.), Alexandra Kupčiová (8. roč.), Kristína Sitárová (8. roč.), Ema Skačanová (7. roč.), Tímea Šustáková (9. roč.), VIktória Šustáková (8. roč.), Lenka Turnaiová (8. roč.)
Poradie KK florbal žiačky:
1. ZŠ Hradná 22, Nové Zámky,
2. ZŠ Sľažany 122,
3. ZŠ Tríbečská 1653/22, Topoľčany,
4. ZŠ s MŠ Kozárovce 927
-- ZŠ s MŠ Hájske 67
-- ZŠ Rozmarínová 1, Komárno
-- ZŠ Na Hôrke 30, Nitra
Šaliansky Maťko - prednes povestí - školské kolo
15. december 2016
I. kategória : 1. miesto Miriam Beniaková 3.roč.
2. miesto Emma Briešková 2.roč.
3. miesto Viktor Majer 3.roč.
II. kategória : 1. miesto Viktória Švoliková 5.roč.
2. miesto Kamila Benčatová 5.roč.
3. miesto Lesia Mezeiová 4.roč.
III. kategória : 1. miesto Michal Kabát 7.roč.
1. miesto Zuzana Belisová 7.roč.
2. miesto Soňa Slížiková 6.roč.
3. miesto Nikol Pivarčiová 6.roč.
3. miesto Dávid Červenák 6. roč.
Víťazi z každej kategórie nás budú reprezentovať na obvodnom kole v Tlmačoch, ktoré sa uskutoční 17.1.2017
Pytagoriáda - školské kolo
7. a 8. december 2016
ZŠ s MŠ Kozárovce Výsledková Listina Pytagoriády P3 - P8 šk. rok 2016/2017 Kategória Meno žiaka Body za úlohy Body za čas Body spolu Úspešnosť P3 Martin Šusták 10 4 14 áno Vanesa Jana Biščová 9 0 9 nie Viktor Majer 9 0 9 nie Daniela Orolínová 8 0 8 nie Tereza Ester Gregorová 3 0 3 nie Martin Hlavatý 3 0 3 nie Alex Drgoňa 3 0 3 nie P4 Jerguš Henrich Gregor 7 0 7 nie Lesia Mezeiová 7 0 7 nie Ema Benčaťová 6 0 6 nie Jakub Kabát 4 0 4 nie Emma Egyudová 4 0 4 nie Lukáš Horváth 4 0 4 nie Nicolas Tomo 4 0 4 nie Lea Beneová 1 0 1 nie P5 Viktória Švoliková 13 5 18 áno Kamila Benčaťová 12 4 16 áno Tomáš Fabián 11 5 16 áno Alžbeta Beniaková 10 4 14 áno Barbora Švoliková 8 0 8 nie Oliver Lackovič 7 0 7 nie Samuel Frick 6 0 6 nie Roman Haraba 5 0 5 nie Viktor Száraz 3 0 3 nie P6 Gabriel Demian 10 11 21 áno Samuel Balogh 10 9 19 áno Damián Janovický 10 8 18 áno Laura Horváthová 7 0 7 nie Kristína Egyudová 5 0 5 nie Nikol Pivarčiová 3 0 3 nie Ľuboš Mihál 2 0 2 nie Soňa Slížiková 1 0 1 nie P7 Natália Mihálová 12 3 15 áno Kristína Vitkovičová 10 3 13 áno Mária Kotorová 6 0 6 nie Tomáš Svorad 6 0 6 nie Metod Bečať 5 0 5 nie Adrián Frick 5 0 5 nie Zuzana Belisová 5 0 5 nie Ema Skačanová 3 0 3 nie P8 Marek Legíň 9 0 9 nie Alexandra Kupčiová 8 0 8 nie Viktória Šustáková 8 0 8 nie Kristína Sitárová 7 0 7 nie Zoja Mišáková 5 0 5 nie Peter Benčat 4 0 4 nie Patrik Balogh 2 0 2 nie Florbal - žiačky - majstrovstvá okresu Levice
29. november 2016, Levice
1. miesto v okrese Levice, postup do krajského kola.
Školu reprezentovali:
Lívia Hlavová (9. roč.), Adriana Chmelová (8. roč.), Dominika Chorvátová (7. roč.), Jarmila Kabátová (6. roč.), Simona Kabátová (9. roč.), Alexandra Kupčiová (8. roč.), Kristína Sitárová (8. roč.), Ema Skačanová (7. roč.), Tímea Šustáková (9. roč.), VIktória Šustáková (8. roč.), Lenka Turnaiová (8. roč.)
Poradie OK florbal žiačky:
1. ZŠ s MŠ, Kozárovce 927
2. ZŠ, Saratovská 85, Levice
3. ZŠ, Pri Podlužianke 6, Levice
4. Gymnázium A. Vrábla, Mierová
5. Levice 5. ZŠ, Bátovce 368, Bátovce
... a Slovo bolo u Boha - krajské kolo (Súťaž v prednese kresťanskej literatúry)
24. november 2016, Topoľčany, ZŠ Don Bosca
Školu reprezentovali:
I. kategória - próza: Miriam Beniaková (3. roč.) - čestné uznanie
II. kategória - próza: Alžbeta Beniaková (5. roč.)
II. kategória - poézia: Viktória Švoliková (5. roč.) - 2. miesto
III. kategória - poézia: Lívia Hlavová (9. roč.)
Vybíjaná najmladších žiakov - majstrovstvá Nitrianskeho kraja
24.november 2016, Preseľany
Školu reprezentovali:
štvrtáci - Jerguš Henrich Gregor, Martin Svorad, Lukáš Horváth, Šimon Solčansky, Šimon Švolik, Lea Beneová, Ema Benčatová, Lesia Mezeiová, Zuzana Rafaelová
tretiaci - Viktor Majer, Daniela Orolínová
2. miesto v krajskom kole
Výsledky zápasov:
Nové Zámky, Hradná - Urmince 2 : 10
Kozárovce - Kolárovo 9 : 9
Červený Hrádok - Nové Zámky, Hradná 9 : 8
Kozárovce - Urmince 5 : 11
Červený Hrádok - Kolárovo 4 : 4
Nové Zámky, Hradná - Kozárovce 9 : 9
Červený Hrádok - Urmince 4 : 9
Nové Zámky - Kolárovo 9 : 8
Zlaté Moravce - Kozárovce 3 : 6
Urmince - Kolárovo 4 : 11
Celkové umiestnenie:
1. Urmince
2. Kozárovce
3. Červený Hrádok
Stolný tenis žiakov - majstrovstvá okresu Levice
18.11.2016, Levice
Do okresného kola sa naši žiaci prebojovali víťazstvom v obvodnom kole.
Školu reprezentovali:
Oliver Lackovič - 5. ročník, Gabriel Demian - 6. ročník, Samuel Kotora - 5. ročník, Tomáš Svorad - 7. ročník
2. miesto v okrese Levice
Výsledné poradie : 1. ZŠ A. Kmeťa, M. R. Štefánika 34, Levice
2. ZŠ s MŠ, Kozárovce 927
3. ZŠ, Mierová 67, Želiezovce
4. Základná škola, Školská ul. 14, 934 01 Levice
V skupine sme postupne porazili : ZŠ J. Kráľa. Mládežnícka 24, Šahy 5 : 2, KSŠ Fegyvernekiho VJM, SNP 4, Šahy 7 : 0, ZŠ Školská 14, Levice 5 : 2
Vo finále chlapci bojovali až do posledného zápasu a nakoniec nestačili na ZŠ A. Kmeťa, M.R. Štefánika 34, Levice, ktorej podľahli 3 : 4.
Florbal - žiačky - majstrovstvá okresu Levice - obvodné kolo
november 2016, Tlmače
Školu reprezentovali:
Hlavová Lívia (9. roč.), Chmelová Adriana (8. roč.), Chorvátová Dominika (7. roč.), Kabátová Jarmila (6. roč.), Kabátová Simona (8. roč.), Kupčiová Alexandra (8. roč.), Sitárová Kristína (8. roč.), Skačanová Ema (7. roč.), Šustáková Tímea (9.roč.), Šustáková Viktória (8. roč.), Turnaiová Lenka (8.roč.)
Naše žiačky skončili v obvodnom kole na prvom mieste a postúpili do okresného finále.
Vybíjaná najmladších žiakov - majstrovstvá okresu Levice
15.11.2016 Rybník a 16. 11. 2016 Levice
Školu reprezentovali:
štvrtáci - Jerguš Henrich Gregor, Martin Svorad, Lukáš Horváth, Šimon Solčansky, Šimon Švolik, Lea Beneová, Ema Benčatová, Ema Egyudová, Zuzana Rafaelová
tretiaci - Viktor Majer, Martin Hlavatý, Daniela Orolínová
1. miesto v okrese Levice, postup do krajského kola.
Dňa 15.11.2016 sa naši najmladší žiaci zúčastnili obvodného kola vo vybíjanej najmladších žiakov.
Hralo sa na ZŠ Rybník nad Hronom a za súperov sme mali ZŠ Tlmače a ZŠ Rybník. V obidvoch zápasoch
naši najmladší vyhrali a postúpili do okresného kola.
Dňa 16.11.2016 sme boli na Okresnom kole kde sme postúpili zo skupiny a stretli sme sa s nasledovnými
školami : ZŠ Kozárovce : 2.ZŠ Levice 9 : 2
ZŠ Kozárovce : 6. ZŠ Levice 9 : 5
Naši žiaci a žiačky vyhrali všetky zápasy a postúpili na Majstrovstvá kraja vo vybíjanej najmladších žiakov.
Florbal - žiaci - majstrovstvá okresu Levice
november 2016, Levice
Školu reprezentovali:
Ján Benčať (9. roč.), Peter Benčať (8. roč.), Gabriel Demian (6. roč.), Stanislav Kabát (9. roč.), Alex Kacian (8. roč.), Viktor Látečka (8.roč.), Sebastián Laurinc (8. roč.), Marek Legíň (8. roč.), Nicolas Mareček (8. roč.), Tomáš Svorad (8. roč.), Juraj Šabo (9. roč.)
Naši žiaci skončili v obvodnom kole na druhom mieste a do okresného finále sa neprebojovali.
Stolný tenis žiačok - majstrovstvá okresu Levice
15.11.2016, Levice
Do okresného kola sa naši žiaci prebojovali víťazstvom v obvodnom kole.
Školu reprezentovali:
Dominika Chorvátová - 7. roč., Lenka Lackovičová - 9. roč., Zuzana Belisová - 7. roč., Ema Skačanová - 7. roč.
1. miesto v okrese Levice, postup do krajského kola
Výsledné poradie : 1. ZŠ s MŠ, Kozárovce 927
2. V. ZŠ, Saratovská 43, Levice
3. CZŠ s VJM Plášťovce
4. ZŠ A. Kmeťa, M.R. Štefánika 34, Levice
5. KSŠ sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice
Naše zápasy v okresnom kole: V. ZŠ, Saratovská 43, Levice 4 : 1
KSŠ sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice 4 : 0
ZŠ A. Kmeťa, M.R. Štefánika 34, Levice 4 : 0
CZŠ s VJM Plášťovce 4 : 1
Olympiáda zo slovenského jazyka - okresné kolo
14. november 2016, Levice
Školu reprezentovali:
Lívia Hlavová (9. roč.) - úspešná riešiteľka
Celoslovenská informatická súťaž - iBobor
9. - 11. november 2016
Súťaže sa zúčastnili všetci žiaci 3. - 9. ročníka v kategóriách Bobrík, Benjamín a Kadet.
Úspešní riešitelia:
Kategória Bobrík
Celkové poradie Meno, priezvisko a trieda Dosiahnutý výsledok 1769. - 2273. Emma Benčatová, 4. 68,00 bodov, 89. percentil 1769. - 2273. Jerguš Henrich Gregor, 4. 68,00 bodov, 89. percentil 1769. - 2273. Lesia Mezeiová, 4. 68,00 bodov, 89. percentil 2346. - 2917. Oliver Barutík, 4. 64,00 bodov, 85. percentil 2346. - 2917. Martin Šusták, 3. 64,00 bodov, 85. percentil 3037. - 3661. Jakub Kabát , 4. 60,00 bodov, 80. percentil Kategória Benjamín
Celkové poradie Meno, priezvisko a trieda Dosiahnutý výsledok 1503. - 1592. Damián Janovický, 6. 64,34 bodov, 93. percentil 2363. - 2550. Natália Mihálová, 7. 60,02 bodov, 89. percentil 4417. - 4748. Amanda Mohajer Shojaii, 7. 50,69 bodov, 79. percentil 4417. - 4748. Kristína Vitkovičová, 7. 50,69 bodov, 79. percentil Kategória Kadet
Celkové poradie Meno, priezvisko a trieda Dosiahnutý výsledok 666. - 848. Simona Kabátová, 9. 69,34 bodov, 95. percentil 1752. - 2032. Lívia Hlavová, 9. 62,68 bodov, 88. percentil 2429. - 2574. Patrik Balogh, 8. 60,01 bodov, 83. percentil 2429. - 2574. Tímea Šustáková, 9. 60,01 bodov, 83. percentil 2631. - 2867. Zoja Mišáková, 8. 58,68 bodov, 82. percentil 2631. - 2867. Viktória Šustáková, 8. 58,68 bodov, 82. percentil 2631. - 2867. Lenka Turnaiová, 8. 58,68 bodov, 82. percentil 3629. - 3695. Ján Benčať, 9. 56,01 bodov, 75. percentil 3888. - 4048. Adriana Chmelová, 8. 54,68 bodov, 73. percentil 4462. - 4468. Monika Uhnáková, 8. 52,34 bodov, 69. percentil 4909. - 5219. Viktória Pustaiová, 9. 50,69 bodov, 66. percentil 5266. - 5277. Simona Benčaťová, 9. 50,35 bodov, 63. percentil Olympiáda zo slovenského jazyka - školské kolo
november 2016
Účastníci:
Kristína Sitárová (8. roč.), Viktória Šustáková (8. roč.), Simona Kabátová (9. roč.), Lenka Lackovičová (9. roč.), Lívia Hlavová (9. roč.)
Víťazom školského kola sa stala Lívia Hlavová, ktorá nás bude reprezentovať na okresnom kole.
... a Slovo bolo u Boha - školské kolo (Súťaž v prednese kresťanskej literatúry)
november 2016
Víťazi školského kola:
I. kategória - próza: Miriam Beniaková (3. roč.),
I. kategória - poézia: Viktor Majer (3. roč.)
II. kategória - próza: Alžbeta Beniaková (5. roč.)
II. kategória - poézia: Viktória Švoliková (5. roč.)
III. kategória - próza: Amanda Mohajer Shojaii (7. roč.)
III. kategória - poézia: Lívia Hlavová (9. roč.)
Víťazi postupujú na krajské kolo do Topoľčian.
Bedminton - žiaci - majstrovstvá okresu Levice
25.10.2016, Levice
Školu reprezentovali:
Ján Benčať (9. roč.), Gabriel Demian (6. roč.)
Súťaže sa zúčastnilo 14 škôl, ktoré hrali rozdelené do 4 skupín. Naši žiaci skončili v skupine na 2. mieste, či ich posunulo do ďalších bojov, no nakoniec skončili v najlepšej osmičke.
Bedminton - žiačky - majstrovstvá okresu Levice
24.10.2016, Levice
Školu reprezentovali:
Lenka Lackovičová (9. roč.), Dominika Chorvátová (7. roč.)
Súťaže sa zúčastnilo 15 škôl, ktoré hrali rozdelené do 4 skupín. Naše žiačky skončili v skupine na 3. mieste a do boja o medaily sa neprebojovali.
Coca Cola Cup - veľký futbal ZŠ chlapci - kvalifikácia a 1. kolo
október 2016, Kozárovce (kvalifikácia; 13.11.2016 Starý Tekov (1. kolo)
Školu reprezentovali:
Ján Benčať (9. roč.), Stanislav Kabát (9. roč.), Juraj Šabo (9. roč.), Alex Kacian (8. roč.), Sebastián Laurinc (8. roč.), Nicolas Mareček (8. roč.), Marek Legíň (8. roč.), Adrián Frick (7.roč.), Tomáš Svorad (7. roč.), Adam Valkovič (7. roč.), Patrik Balogh (8. roč.), Viktor Látečka (8. roč.), Metod Benčať (7. roč.), Samuel Šabo (9. roč.)
Kvalifikácia:
Základná škola s materskou školou Kozárovce 5:1
ZŠ s MŠ Žemberovce 1. kolo:
[ZŠ Štefana Senčíka 1:4
Základná škola s materskou školou Kozárovce (postup do ďalšieho kola)
Cezpoľný beh - majstrovstvá Nitrianskeho kraja
6.10.2016, Krušovce
Školu reprezentovali:
Žiaci:
Juraj Šabo (9.roč.) - 4.miesto v krajskom kole
Žiačky:
Alexandra Kupčiová (8. roč.) - 20. miesto
Lenka Lackovičová (9. roč.) - 21. miesto
Dominika Chorvátová (7. roč.) - 22. miesto
Celkové umiestnenie družstva - 7. miesto v krajskom kole
Cezpoľný beh - majstrovstvá okresu Levice
27.9.2016, Kalná nad Hronom
Školu reprezentovali:
Žiaci:
Juraj Šabo (9.roč.) - 1.miesto (z 71 pretekárov) - postup do krajského kola
Gabriel Demian (6. roč.) - 23. miesto
Marek Legíň (8. roč.) - 51. miesto
Celkové umiestnenie družstva - 5. miesto (z 25 družstiev)
Žiačky:
Alexandra Kupčiová (8. roč.) - 5. miesto (zo 68 pretekárok)
Lenka Lackovičová (9. roč.) - 7. miesto
Dominika Chorvátová (7. roč.) - 12. miesto
Celkové umiestnenie družstva - 1. miesto (z 24 družstiev) - postup do krajského kola