2012/2013
Ľahká atletika - okresné kolo
Dňa 29.5.2013 sa naši žiaci a žiačky zúčastili okresného kola v ľahkej atletike, ktorú usporiadala ZŠ Kalná nad Hronom.
Naši žiaci zpomedzi 21 škôl obsadili pekné 6. miesto a dievčatá z 28 škôl 4. miesto.
Ako naši atléti bojovali : výška D - L. Šabová /4.miesto/, 60 m D - M. Belisová /3. miesto/. diaľka D - P. Benčaťová /6.miesto/,
300 m D - M. Belisová /4.miesto/, 800 m D - L. Šabová /12.miesto/, guľa CH - T. Šabo /4.miesto/,
1000 m CH - L. Bíňovský /4.miesto/, 300 m CH - A. Benčat /6.miesto/, štafeta 4x60 m D - M. Belisová, M. Ludhová,
P. Benčaťová, L. Šabová / 2.miesto/, štafeta 4x60 m CH - L. Bíňovský, T. Šabo, S. Demian, L. Betin /7.miesto/
Všetkým pekne ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy
PLAMEŇ 2013 - obvodné kolo (okres Levice)
Žemberovce, 3.5.2013
Školu reprezentovali:
1. roč. - T. Fabian, V. Švoliková
2. roč. - D. Červenák, M. Egyudová, S. Hudecová
3. roč. - M. Benčať, D. Chorvátová, E. Skačanová
5. roč. - L. Hlavová, J. Benčať
6. roč. - M. Hlavová, P. Švolikova, A. Briešková, H. Valová, M. Belis, A. Mohajer Shojaii
7. roč. - M. Száraz
8. roč. - P. Benčaťová, E. Benčaťová
Žiaci súťažili v dvoch družstvách - mladší a starší. Obe družstvá skončili na 2. mieste.
Minifutbal ZŠ - McDonald´s Cup - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 3.5.2013
Školu reprezentovali:
A. Búry (4.roč.), G. Demian (2. roč.), D. Janovický (2. roč.), A. Kacian (4.roč.), T. Krištof (2.roč.), S. Laurinc (4.roč.), N. Mareček (4.roč.), Ľ. Mihál (2.roč.), T. Svorad (3.roč.), A.Valkovič (3.roč.)
Žiaci obsadili 3.miesto v okrese Levice.
Coca-cola Školský pohár 2013 - regionálne kolo (2.kolo)
Kalná nad Hronom, 3.5.2013
Výsledky zápasov:ZŠ Kalná nad Hronom - ZŠ Semerovo 3:22. ZŠ Levice (Sv. Michala) - ZŠ s MŠ Kozárovce 6:2ZŠ s MŠ Kozárovce - ZŠ Semerovo 4:5ZŠ Kalná nad Hronom - 2.ZŠ Levice (Sv. Michala) 1:22. ZŠ Levice (Sv. Michala) - ZŠ Semerovo 7:1ZŠ s MŠ Kozárovce - ZŠ Kalná nad Hronom 3:0Školu reprezentovali:
K. Bene (7. roč.), T. Hruška (8. roč.), T. Šabo (9. roč.), Ľ. Chmelo (8. roč.), I. Holečka (9. roč.), T. Furda (9. roč.), A. Benčat (7. roč.), L. Betin (9. roč.), S. Demian (8. roč.), L. Bíňovský (9. roč.), D. Mihál (7. roč.), M. Tvrdoň (7. roč.), M. Száras (7. roč.), Z. Rafael (Šp.)
Žiaci obsadili v druhom kole 2.miesto.
Malý futbal ZŠ chlapci - Dôvera Školský pohár SFZ (základné kolo)
Levice, 2.5.2013
Školu reprezentovali:
M. Belis (7.roč.), A. Benčat (7. roč.), K. Bene (7.roč.), A. Búry (4.roč.), G. Demian (2. roč.), S. Chorvát (6.roč.), S. Kabát (5. roč.), S. Laurinc (4.roč.), A. Mohajer Shojaii (6.roč.), J. Šabo (5. roč.)
Orion Florbal Cup ZŠ staršie žiačky - krajské kolo
Nitra, 22.4.2013
Školu reprezentovali:
Benčaťová Ema (8. roč.), Benčaťová Pavla (8. roč.), Ivaničová Petra (9. roč.), Lajdová Kristína (9. roč.), Látečková Veronika (9. roč.), Ludhová Miroslava (8. roč.)
Žiačky obsadili v krajskom kole 5. miesto.
Školská spelovacia súťaž (anglický jazyk)
apríl 2013, Kozárovce
1. kategória (2. - 3. ročník):
Zúčastnení: G. Demian (2.roč.), D. Janovický (2. roč.), L. Lukácsová (2.r.), L. Horváthová (2.r.), N. Pivarčiová (2.r.), S. Slížiková (2.roč.), A. Mohajer Shojaii (2.roč.), M. Kotorová (2.roč.), M. Benčať (2.roč.)
Umiestnenia: 1. Lucia Lukácsová (2.roč.)
2. Gabriel Demian (2.roč.)
3. Metod Benčať (3.roč.)
2. kategória (5. ročník):
Zúčastnení: L. Hlavová, S. Benčatová, J. Benčat, M. Hlava, M. Šándor
Umiestnenia: 1. Simona Benčatová
2. Lívia Hlavová
3. Ján Benčat
3. kategória (6. - 7. ročník):
Zúčastnení: M. Hlavová (6. roč.), P. Dvorák (6. roč.), A. Mohajer Shojaii (6. roč.), S. Hasprová (7. roč.), F. Kabátová (7. roč.). L. Šabová (7. roč.)
Umiestnenia: 1. Mária Hlavová (6. roč.)
2. Sabína Hasprová (7. roč.)
3. Angelo Mohajer Shojaii (6. roč.)
Biblia očami detí a mládeže 2013 - výtvarná súťaž (diecéza Nitra)
Ocenená práca:
P. Benčaťová (8. roč.) - 2. miesto
Biblická olympiáda - diecézne kolo (diecéza Nitra)
Nitra, 18.4.2013
Školu reprezentovali:
Mária Hlavová (6. roč.), Monika Belisová (7. roč.), Veronika Látečková (9. roč.)
Dievčatá obsadili v diecéznom kole 6. miesto.
Matematická olympiáda - okresné kolo (6., 7., 8. ročník)
Levice, 17.4.2013
Školu reprezentovali:
6. roč. - Mária Hlavová - 2.miesto (úspešný riešiteľ)
7. roč. - Martina Vitkovičová - 20. - 27. miesto
8. roč. - Veronika Mihálová - 23. - 24. miesto (úspešný riešiteľ)
Geografická olympiáda - krajské kolo
Zlaté Moravce, 10.4.2013
Školu reprezentoval:
Michal Vitkovič (9. roč.) - 1. miesto - postup na celoslovenské kolo.
Coca-cola Školský pohár 2013 - obvodné kolo (1.kolo)
Kozárovce, 4.4.2013
Výsledky zápasov:ZŠ s MŠ Kozárovce - ZŠ s MŠ Rybník 8:4ZŠ s MŠ Kozárovce - ZŠ Štefana Moysesa Tesárske Mlyňany 11:4ZŠ s MŠ Rybník - ZŠ Štefana Moysesa Tesárske Mlyňany 6:4Školu reprezentovali:
K. Bene (7. roč.), T. Hruška (8. roč.), T. Šabo (9. roč.), Ľ. Chmelo (8. roč.), I. Holečka (9. roč.), T. Furda (9. roč.), A. Benčat (7. roč.), L. Betin (9. roč.), S. Demian (8. roč.), L. Bíňovský (9. roč.), D. Mihál (7. roč.), M. Tvrdoň (7. roč.), M. Száras (7. roč.)
Žiaci obsadili 1.miesto v obvodnom kole a postúpili do regionálneho kola.
Orion Florbal Cup ZŠ starší žiaci - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 25.3.2013
Školu reprezentovali:
Betin Lukáš (9. roč.), Bíňovský Lukáš (9. roč.), Demian Samuel (8. roč.), Furda Tomáš (9. roč.), Holečka Ivan (9. roč.), Šabo Tomáš (9. roč.), Vitkovič Michal (9. roč.)
Žiaci obsadili 3.miesto v okrese Levice.
Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo
Tlmače, 25.3.2013
Školu reprezentovali:
I. kategória: Damián Janovický (2. roč. - próza) - 3. miesto
II. kategória: Lívia Hlavová (5. roč. - próza) - 3. miesto
Monika Belisová (7. roč. - poézia) - 3. miesto
III. kategória: Ema Benčaťová (8. roč. - próza) - 3. miesto
Natália Benčaťová (8. roč. - poézia) - 2. miesto
Hviezdoslavov Kubín - školské kolo
21.3.2013
Hviezdoslavov Kubín - školské kolo POÉZIA PRÓZA I. kategória I. kategória 1. neudelené 1. Damián Janovický - 2. tr. 2. Nikol Pivarčiová - 2. tr. 2. Zuzana Belisová - 3. tr. Amanda Mohajer Shojaii - 3. tr. 3. Gabriel Demian - 2. tr. Zoja Mišáková - 4. tr. II. kategória II. kategória 1. Monika Belisová - 7. tr. 1. Lívia Hlavová - 5. tr. 2. Martina Valkovičová 2. Simona Benčatová - 5. tr. Mária Hlavová - 6. tr. 3. Alexandra Briešková - 6. tr. 3. Marek Belis - 6. tr. Lenka Lackovičová III. kategória III. kategória 1. N. Benčaťová - 8. tr. 1. E. Benčaťová - 8. tr. 2. P. Benčaťová - 8. tr. 2. neudelené 3. neudelené Biblická olympiáda - dekanátne kolo (dekanát Hronský Beňadik)
Kozárovce, 19.3.2013
Školu reprezentovali:
Mária Hlavová (6. roč.), Monika Belisová (7. roč.), Veronika Látečková (9. roč.)
Dievčatá obsadili v dekanátnom kole 1. miesto a postúpili do diecézneho kola do Nitry.
Výtvarná súťaž CVČ Junior Levice "Zázrak vody"
marec 2013
Ocenená práca: kolektív druhákov - za ŠKD
Pytagoriáda - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 19. a 20.3.2013
Školu reprezentovali:
3. roč. - Natália Mihálová - 3. miesto (úspešný riešiteľ)
4. roč. - Kristína Sitárová - 26. - 41. miesto
5. roč. - Lívia Hlavová - 10 .- 11. miesto (úspešný riešiteľ)
5. roč. - Ján Benčať - 62. - 67. miesto
6. roč. - Mária Hlavová - 3. miesto (úspešný riešiteľ)
8. roč. - Veronika Mihálová - 15. - 20 miesto
8. roč. - Tomáš Hruška - 21. - 28. miesto
Orion Florbal Cup ZŠ staršie žiačky - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 18.3.2013
Školu reprezentovali:
Benčaťová Ema (8. roč.), Benčaťová Pavla (8. roč.), Ivaničová Petra (9. roč.), Lajdová Kristína (9. roč.), Látečková Veronika (9. roč.), Ludhová Miroslava (8. roč.)
Žiačky obsadili 1.miesto v okrese Levice a postúpili do krajského kola.
Chemická olympiáda - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 18.3.2013
Školu reprezentovali:
Veronka Mihálová (8. roč.) - 7. miesto (úspešný riešiteľ)
Paula Benčaťová (8. roč.) - 10. miesto (úspešný riešiteľ)
Gymnastický štvorboj - okresné kolo
Levice, 14.3.2013
Školu reprezentovali:
Družstvo chlapcov: Michal Kabát (3.roč.), Metod Benčať (3.roč.), Damián Janovický (2.roč.), Gabriel Demian (2.roč.) a Tomáš Fabian (1.roč.) - 2. miesto v okrese Levice.
Družstvo dievčat: Dominika Chorvátová (3.roč.), Amanda Mohajer Shojaii (3.roč.), Nikoleta Pivarčiová (2.roč.), Barbora Švoliková (1.roč.) a Viktória Švoliková (1.roč.) - 3. miesto v okrese Levice.
Výtvarná súťaž CVČ Junior Levice "Môj výlet do ZOO"
február 2013
Ocenená práca: Dominika Chorvátová - za ŠKD
Geografická olympiáda - okresné kolo
Levice, 7.2.2013
Školu reperezentovali:
5. ročník - Lívia Hlavová - 4. miesto (úspešný riešiteľ)
6. ročník - Mária Hlavová - 5. miesto (úspešný riešiteľ)
8. ročník - Tomáš Hruška - 12. miesto
9. ročník - Michal Vitkovič - 1. miesto (úspešný riešiteľ) - postup do krajského kola
Matematická olympiáda - okresné kolo (5. ročník)
Levice, 23.1.2013
Školu reperezentovali:
5. ročník - Matúš Hlava - 7. miesto (úspešný riešiteľ)
5. ročník - Lívia Hlavová - 39. - 45. miesto
Olympiáda z anglického jazyka - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 17. 1. 2013
Školu reprezentovali:
7. ročník - S. Hasprová (úroveň A1) - 10. miesto
8. ročník - V. Mihálová (úroveň A2) - 14. miesto
Európa v škole - obvodné kolo (okres Levice)
Levice, január 2013
Ocenené práce:
Literárne práce: Zuzana Belisová (3. roč.) - 2. miesto
Metod Benčať (3. roč.) - 3. miesto
Výtvarné práce: Paula Benčaťová (8. roč.) - 2. miesto
Šaliansky Maťko - okresné kolo
Levice, 11.1.2013
Školu reprezentoval:
Damián Janovický - 2. tr.
Školský vianočný florbalový turnaj
xx.12.2012
Výsledky:
1. miesto - 9. trieda
2. miesto - 8. trieda
3. miesto - 5. trieda
4. miesto - 7. trieda
5. miesto - 6. trieda
Školský stonotenisový turnaj
xx.12.2012
Výsledky:
ŠKOLSKÝ STOLNOTENISOVÝ TURNAJ STARŠÍ ŽIACI DIEVČATÁ 1. T. Hruška (8. tr.) 1. P Ivaničová (9.tr.) 2. S. Chorvát (6. tr.) 2. M. Belisová (7.tr.) 3. 3. D. Chorváthová (3.tr.) MLADŠÍ ŽIACI 1. G. Demian (2.tr.) 2. M. Kabát (3.tr.) 3. Ľ. Mihál (2.tr.) Olympiáda z anglického jazyka školské kolo
december 2012
Úspešní riešitelia:
7. ročník - S. Hasprová (úroveň A1)
8. ročník - V. Mihálová (úroveň A2)
Matematická olympiáda - 5. ročník - školské kolo
december 2012
Úspešní riešitelia:
M. Hlava, L. Hlavová
Šaliansky Maťko - obvodné kolo
Tlmače, 12.12.2012
Školu reprezentovali:
Damián Janovický - 2. tr. - získal 2. miesto a postup do okresného kola
Monika Belisová - 7. tr.
Lívia Hlavová - 5. tr.
Výtvarná súťaž CVČ Junior Levice "Namaľuj Vianoce"
december 2012
Ocenená práca: Dominika Chorvátová - za ŠKD
Výtvarná súťaž CVČ Junior Levice "Mikulášska nádielka"
december 2012
Ocenená práca: Soňa Slížiková - za ŠKD
Šaliansky Maťko (prednes povesti) - školské kolo
6.12.2012
Výsledky:
ŠALIANSKY MAŤKO - školské kolo I. kategória 1. D. Janovický - 2. tr. 2. Z. Belisová - 3. tr. 3. K. Vitkovičová - 3. tr. II. kategória 1. L. Hlavová - 5. tr. 2. L. Lackovičová - 5. tr. 3. S. Benčatová - 5. tr. III. kategória 1. M. Belisová - 7. tr. 2. M. Hlavová - 6. tr. 3. L. Mrázová - 6. tr. Pytagoriáda - školské kolo
11. a 12. 12. 2012
Úspešní riešitelia:
3. ročník - N. Mihálová, E. Skačanová
4. ročník - K. Sitárová, L. Turnaiová
5. ročník - L. Hlavová, M. Hlava, J. Benčať, S. Benčatová
6. ročník - M. Hlavová, P. Švoliková
8. ročník - V. Mihálová, T. Hruška
Geografická olympiáda - školské kolo
december 2012
Víťazi triednych kôl
5. ročník - L. Hlavová
6. ročník - M. Hlavová
7. ročník - O. Chlpík
8. ročník - T. Hruška
9. ročník - M. Vitkovič
Olympiáda zo slovenského jazyka - okresné kolo
13. 12. 2012
Školu reprezentovala:
V. Mihálová - 8. ročník
Stolný tenis - žiaci, obvodné kolo (okres Levice)
Levice, 23.11.2012
Školu reprezentovali:
Lukáš Betin, Demian Samuel, Hruška Tomáš, Chorvát Samuel
Družstvo chlapcov obsadilo 4. miesto v okrese Levice.
Stolný tenis - žiaci, základné kolo
Bátovce, xx.11.2012
Školu reprezentovali:
Lukáš Betin, Demian Samuel, Hruška Tomáš, Chorvát Samuel
Družstvo chlapcov obsadilo v základnom kole 1. miesto a postúpilo do obvodného kola (majstrovstvá okresu Levice).
Halové majstrovstvá SR mladých požiarnikov
Svit, 17.11.2012
Školu reprezentovali:
E. Benčaťová (8.roč.), P. Benčaťová (8.roč.), M. Hlavová (6.roč.), P. Švoliková (6.roč.), ??
Naše dievčatá skončili na 32. mieste spomedzi 95 súťažiacich družstiev.
Stolný tenis - žiačky, základné kolo
Rybník, 15.11.2012
Školu reprezentovali:
PLAMEŇ 2012 - jesenná časť
Kozárovce, 6.10.2012
Školu reprezentovali:
Mladšia kategória - 1. miesto
Staršia kategória - 5. miesto
Výtvarná súťaž CVČ Junior Levice "Mám rada svojich starých rodičov"
október 2012
Ocenená práca: Paula Benčaťová - 8.ročník
Kinderiáda - atletické preteky, regionálne kolo Nitra
Nitra, 2.10.2012
Školu reprezentovali:
2. roč. - Damián Janovický - skok z miesta - 1. miesto, beh na 60 m - 4. miesto
2. roč. - Nikol Pivarčiová - skok z miesta - 14. miesto, beh na 60 m - 4. miesto
3. roč. - Michal Kabát - hod plnou loptou - 10. miesto, beh na 60 m - 23. miesto
3. roč. - Dominika Chorvátová - hod plnou loptou - 6. miesto, beh na 60 m - 2. miesto
4. roč. - Sebastián Laurinc - hod kriketkou - 19. miesto, beh na 60 m - 22. miesto
4. roč. - Viktória Šustáková - hod kriketkou - 30. miesto, beh na 60 m - 11. miesto
4. roč. - Zoja Mišáková - skok do diaľky - 22. miesto, beh na 60 m - 23. miesto
5. roč. - Stanislav Kabát - skok do diaľky - 22. miesto, beh na 60 m - 25. miesto
štafeta 4 x 60 m - 24. miesto
Ako škola sme sa umiestnili na 17. mieste spomedzi 30 škôl z celého nitrianskeho kraja.
Cezpoľný beh - obvod - okres Levice
Kalná nad Hronom, 25.9.2012
Školu reprezentovali:
Družstvo žiakov:
Lukáš Bíňovský - 7. miesto
Samuel Demian - 28. miesto
Adam Benčat - 50. miesto
Družstvo žiakov skončilo celkovo na 6. mieste v okrese Levice.
Družstvo žiačok:
Lenka Šabová - 18. miesto
Monika Belisová - 30. miesto
Viera Jakubíková - 39. miesto
Družstvo žiačok skončilo celkovo na 9. mieste v okrese Levice.