• MILÉ DETI,

          POĎTE RÝCHLO MEDZI NÁS,

          ČAKÁME UŽ S ÚSMEVOM NA VÁS.

          CHCEM MAŤ ŠŤASTIE, DOBRÉ ZDRAVIE,

          DÝCHAŤ VZDUCH, ČO Z LESA VANIE.

          VIDIEŤ SLNKO, POČUŤ VTÁČKY,

          MAŤ V IZBIČKE KNIŽKY, HRAČKY.

          CHCEM SA S OCKOM, MAMKOU SMIAŤ,

               S KAMARÁTMI V ŠKÔLKE HRAŤ.

           

           

          1.TRIEDA „LIENKY"      2 – 4 ROČNÉ DETI

          TRIEDNA UČITEĽKA: Mgr. EVA BÁŤOVÁ

          UČITEĽKA: Mgr. JÚLIA BENIAČIKOVÁ

           

          1. BENČAŤOVÁ LUJZA
          2. DRGOŇOVÁ NATÁLIA
          3. ĎUROVIČ JAKUB
          4. GOGOVÁ VANESA
          5. GURSKÁ ELA
          6. HAVRANOVÁ DANIELA
          7. JAHôDKOVÁ SOFIA
          8. JANČEK KRISTIÁN
          9. KORČOK KRISTIÁN
          10. KOVÁČ JAKUB
          11. KRAJČIOVÁ PAULÍNA
          12. KÚKEL MARCO
          13. LINTNEROVÁ ADELA
          14. PIVARČI PETER SEBASTIÁN
          15. SLUŠNÁ DENISA VIKTÓRIA
          16. ŠIMEG MICHAL
          17. ŤAŽKÝ RICHARD
          18. VAVRICA JÁN SEBASTIÁN
          19. VOZÁR VIKTOR                           

           

           

          2.TRIEDA „SOVIČKY“  4 – 5 ROČNÉ DETI

          TRIEDNY UČITEĽ: MARTIN LENARD

          UČITEĽKA: MICHAELA LINTNEROVÁ

          1. BALÁŽIKOVÁ BIANKA
          2. BELANOVÁ PAULÍNA     
          3. BETINOVÁ LILIEN     
          4. BIŠČOVÁ ELIZABETH GABRIELA  
          5. GURSKÁ BIANKA
          6. HEGEDUS JAKUB                            
          7. KÁČEROVÁ KATARÍNA             
          8. KOTORA MATÚŠ  
          9. MAJER ANDREJ
          10. NEHÉZ JAKUB        
          11. NEHÉZ MATEJ                                     
          12. RAFAEL SEBASTIÁN
          13. ŠUSTÁK TOBIAS       
          14. VREŠTIAKOVÁ VIKTÓRIA
          15. WOLF PATRIK
          16. ZÁVALEC SEBASTIÁN                               

               

                           

           

          3.TRIEDA „MYŠKY“   5 – 6 ROČNÉ DETI

          TRIEDNA UČITEĽKA: Mgr. MONIKA MAJEROVÁ

          UČITEĽKA: Bc. MONIKA ŽEMBERYOVÁ

          1. DRGOŇA DENIS 
          2. FIDESOVÁ MELISA                              
          3. HAVRANOVÁ TAMARA                 
          4. KÁČER TOMÁŠ                  
          5. KULLAČ MATÚŠ                                
          6. KUNA HUGO
          7. LUKÁCS MAREK                  
          8. NEHÉZOVÁ KVETOSLAVA                     
          9. ORAVCOVÁ JOHANA                         
          10. LAKATOŠ ERIK                
          11. RAFAEL MATÚŠ
          12. RAFAELOVÁ BARBORA
          13. RAFAELOVÁ LINDA
          14. SVORADOVÁ ALŽBETA
          15. ŠVECOVÁ DOMINIKA
          16. ŠVECOVÁ KRISTÍNA
          17. ŠVOLÍKOVÁ LENKA                          
          18. TUŽINSKÁ DIANA
          19. ZÁVALEC SAMUEL