• 2019/2020

        • Stolný tenis - krajské kolo - žiaci

          11. februára 2020, Levice

          Školu reprezetnovali:

          Oliver Lackovič ( 8. roč. ) , Gabriel Demian ( 9. roč. ) , Samuel Kotora ( 8. roč. ), Damián Janovický ( 9. roč. )

          Žiaci skončili na krásnom 3. mieste v Nitrianskom kraji.

          Výsledková listina krajského kola

           

           Geografická olympiáda - okresné kolo

           6. februára 2020, Levice

          Školu reprezetnovali:

          kategória G:

          Liana Mezeiová (5.roč.) - 15. miesto (úspešný riešiteľ)

          Tatiana Tošálová (5.roč.) - 19. miesto (úspešný riešiteľ)

          Terézia Bezáková (5.roč.) - 22. miesto

          Výsledková listina okresného kola

           

           Matematická olympiáda - Z5 - Z9 - okresné kolo

           29. januára 2020, Levice

          Školu reprezetnovali:

          kategória Z5

          Alexandra Oravcová (5.roč.) - 36. miesto

          Tatiana Tošálová (5.roč.) - 37. miesto

          Liana Mezeiová (5.roč.) - 37. miesto

          kategória Z9

          Gabriel Demian (9.roč.) - 16. miesto

          Damián Janovický (9.roč.) - 18. miesto

          Výsledková listina okresného kola

           

          Florbal - krajské kolo - žiaci

           22. januára 2020, Nitra

          Školu reprezetnovali:

          Gabriel Demian (9.roč.), Damián Janovický (9.roč.), Dávid Červenák (9.roč.), Timotej Krištof (9.roč.), Samuel Kotora (8.roč.), Tomáš Fabian (8.roč.), Oliver Lackovič (8.roč.) Lukáš Havran (8.roč.), Jerguš Henrich Gregor (7.roč.), Šimon Solčánsky (7.roč.)

          Dňa 22.1.2020 sa naši žiaci zúčastnili Krajského kola vo florbale, ktoré sa konalo v športovej hale SPU Nitra.

          Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev t.j. za každý okres jedna škola.

          Hralo sa v dvoch skupinách : prvý v skupine hral o 1 a 2 miesto

                                                         druhý o 3 a 4 miesto

          Naše výsledky v skupine  :   Komárno - Kozárovce   1 : 5

                                                       Zlaté Moravce - Kozárovce  1 : 3

                                                       Hájske : Kozárovce 1 : 1

          Vyhrali sme skupinu a vo finále sme sa stretli so ZŠ Nitra, ktorej sme podľahli 5 : 1

          takže sme obsadili krásne 2. miesto na MAJSTROVSTVÁCH NITRIANSKEHO KRAJA.

          Výsledková listina krajského kola

           

          Šaliansky Maťko - obvodné a okresné kolo

           16. januára 2020 Tlmače, 20. januára 2020 Levice

          OBVODNÉ KOLO - 16.1.2020, Tlmače

          Účastníci: Bianka Wolfová 3.roč.

                           Liana Mezeiová 5.roč.

                           Miriam Beniaková 6.roč.

          Vyhodnotenie

          III. kategória : 2. miesto Miriam Beniaková 6. roč.

          Miriam Beniaková nás bude reprezentovať na okresnom kole v Leviciach, ktoré sa uskutoční 21.1.2020. Srdečne gratulujeme a tešíme sa z  úspechu.

           

          OKRESNÉ KOLO - 21.1.2020, Levice

          Vyhodnotenie

          Na okresnom kole nás reprezentovala: žiačka Miriam Beniaková zo 6.roč. Síce sa neumiestnila na prvých troch miestach, no napriek tomu našu školu veľmi pekne reprezentovala. Ďakujeme.   

          Výsledková listina okresného kola

           

          Šaliansky Maťko - školské kolo

           17. decembra 2019

          I. kategória :  1. miesto Bianka Wolfová 3.roč.

                                1. miesto Viktória Beniaková 3.roč.

                                2. miesto Mary Ann Mladá 2.roč.

                                2. miesto Ester Švolíková 2.roč.

                                2. miesto Kristína ŠvolíkováZuzana Krajčiová 2.roč.

                                3. miesto Ela Báťová 2.roč.

                                3. miesto Liliana Nela Liptáková 2.roč.

           

          II. kategória : 1. miesto Liana Mezeiová 5.roč.

                                2. miesto Alexandra Oravcová 5.roč.

                                2. miesto Veronika Šustáková 4.roč.

                                3. miesto Simona Horváthová 5.roč.

                                3. miesto Dávid Šimkovič 5.roč.

           

          III. kategória :1. miesto Miriam Beniaková 6.roč.

                                 1. miesto Lesia Mezeiová 7.roč.

                                 2. miesto Martin Hlavatý 6.roč.

                                 3. miesto Adam Kováč  6.roč.

           

          Víťazi z každej kategórie nás budú reprezentovať na obvodnom kole v Tlmačoch, ktoré sa uskutoční 16.1.2020.

           

          Olympiáda zo slovenského jazyka - okresné kolo

           27. novembra 2019, Levice

          Školu reprezetnovali:

          Damián Janovický (9.roč.) - 15. miesto

          Výsledková listina okresného kola

           

           ...a Slovo bolo u Boha - krajské kolo (prednes kresťanskej poézie a prózy)

           21. novembra 2019, Topoľčany

          Školu reprezetnovali:

          Johana Oravcová - 1.roč.

          Zuzana Krajčiová  - 3. roč.

          Alžbeta Beniaková  - 8. roč. 

          Viktória Švoliková  - 8. roč.

          Výsledková listna krajského kola

           

          Vybíjaná najmladších žiakov - základné a okresné kolo

          14. novembra a 19. novembra 2019, Kozárovce

          Školu reprezetnovali:

          Matias Tomo (4. roč.), Pavol Švec (4. roč.), Lukáš Pustai (4.roč.), Filip Šimeg (4.roč.), Adam Jozef Polák (4.roč.), Adrián Kabát (4. roč.),

          Aj v tomto roku sa naša škola stala organizátorom okresného kola vo vybíjanej najmladších žiakov. 

          Najskôr sa 14. novembra 2019 uskutočnilo u nás aj jedno zo základných kôl, kde si spolu zmerali sily družstvá zo ZŠ s MŠ Kozárovce, ZŠ Tlmače a ZŠ A. Kmeťa, Štefánika 34, Levice.

          Z troch základných kôl do okresného finále, ktoré sa konalo 19.11. 2019 postúpili ZŠ s MŠ Kozárovce, ZŠ Ul. Sv. Michala 42, Levice a ZŠ Mierová 67 Želiezovce.

          Konečné poradie okresného finále

          1. ZŠ Ul. Sv. Michala 42, Levice,

          2. ZŠ s MŠ Kozárovce, 

          3. ZŠ Mierová 67, Želiezovce.

          Výsledková listna okresného kola

           

          Stolný tenis - okresné kolo - žiaci

          15. novembra 2019, Levice

          Školu reprezetnovali:

          Oliver Lackovič ( 8. roč. ) , Gabriel Demian ( 9. roč. ) , Samuel Kotora ( 8. roč. ), Damián Janovický ( 9. roč. )

          Výsledky v skupine :

          ZŠ s MŠ, Kozárovce 927 : ZŠ s MŠ Veľké Ludince                                          4 : 3

          ZŠ s MŠ, Kozárovce 927 : ZŠ Pongrácza s VJM Šahy                                    4 : 0

          ZŠ s MŠ, Kozárovce 927 : Základná škola Pri Podlužianke 6, Levice             4 : 3

          Finále:

          ZŠ s MŠ, Kozárovce 927 : Základná škola, Mierová 67, Želiezovce           4 : 2

          Výsledné poradie :         

          1. Základná škola s materskou školou, Kozárovce 927 - postup na krajské kolo
          2. Základná škola, Mierová 67, Želiezovce
          3. Základná škola Pri Podlužianke 6, Levice
          4. ZŠ Školská 14, Levice
          5. ZŠ s MŠ Veľké Ludince
          6. ZŠ Hronské Kľačany
          7. ZŠ Pongrácza s VJM Šahy  

          Výsledková listina okreného kola

           

          Pytagoriáda - školské kolo

           10. - 11. decembra 2019

          Školu reprezetnovali:

          Kategória  Meno žiaka Body za úlohy Body za čas Body spolu Úspešnosť
          P3 Zuzana Krajčiová 15 10 25 áno
            Matúš Hudec 11 11 22 áno
            Lucia Kabinová 10 10 20 áno
            Filip Belan 8 0 8 nie
            Lukáš Hlavatý 5 0 5 nie
            Miriam Valkovičová 5 0 5 nie
            Bianka Wolfová 4 0 4 nie
            Desana Hoľková 3 0 3 nie
                     
          P4 Filip Šimeg 15 12 27 áno
            Martin Vreštiak 14 11 25 áno
            Adam Jozef Polák 10 11 21 áno
            Matej Matejov 10 9 19 áno
            Samuel Jókay 10 5 15 áno
            Adrián Kabát 9 0 9 nie
            Pavol Švec 9 0 9 nie
            Lucia Vreštiaková 8 0 8 nie
                     
          P5 Dávid Šimkovič 11 7 18 áno
            Emma Briešková 11 6 17 áno
            Tatiana Tošálová 12 4 16 áno
            Liana Mezeiová 9 0 9 nie
            Simona Horváthová 8 0 8 nie
            Daniel Kupča 5 0 5 nie
            Alexandra Oravcová 5 0 5 nie
            Matej Švolík 5 0 5 nie
                     
          P5 Martin Šusták 13 6 19 áno
            Miriam Beniaková 11 6 17 áno
            Viktor Sitár 11 6 17 áno
            Vanesa Jana Biščová 8 0 8 nie
            Daniela Orolínová 7 0 7 nie
            Viktor Majer 7 0 7 nie
            Martin Hlavatý 5 0 5 nie
            Tereza Ester Gregorová 4 0 4 nie
            Karin Moravčíková 4 0 4 nie
                     
          P7 Jerguš Henrich Gregor 6 0 6 nie
            Timur Pastorek 4 0 4 nie
            Jakub Kabát 3 0 3 nie
            Pavol Závalec 3 0 3 nie
                     
          P8 Viktória Švoliková 14 7 21 áno
            Barbora Švolíková 14 1 15 áno
            Kamila Benčatová 13 1 14 áno
            Samuel Kotora 8 0 8 nie
            Tomáš Fabian 6 0 6 nie
            Alžbeta Beniaková 5 0 5 nie
            Adam Mihál 3 0 3 nie

           

           

           iBobor 2019 - informatická súťaž

           11. - 15. novembra 2019

          Výsledky našej školy v školskom roku 2019/2020 – úspešní riešitelia

          Drobec (13 zapojených žiakov) – max. počet bodov 72 (15 420 súťažiacich)

          Celkové poradie

          Meno, priezvisko a trieda

          Dosiahnutý výsledok

          1. - 2664.

          Zuzana Krajčiová

          72 bodov, 100. percentil

          1. - 2664.

          Lucia Kabinová

          72 bodov, 100. percentil

          3526. - 5932.

          Bianka Wolfová

          60 bodov, 77. percentil

          3526. - 5932.

          Filip Belan

          60 bodov, 77. percentil

          3526. - 5932.

          Ľubomíra Alexandra Kotorová

          60 bodov, 77. percentil

          6570. - 7405.

          Matúš Hudec

          52 bodov, 57. percentil

          7576. - 9323.

          Agáta Solčánska

          48 bodov, 51. percentil

          7576. - 9323.

          Miriam Valkovičová

          48 bodov, 51. percentil

           

          Bobrík (36 zapojených žiakov) – max. počet bodov 96 (23 023 súťažiacich)

          Celkové poradie

          Meno, priezvisko a trieda

          Dosiahnutý výsledok

          1. - 1094

          Emma Briešková

          96 bodov, 100. percentil

          1105. - 1442.

          Liana Mezeiová

          92 bodov, 95. percentil

          1466. - 1875.

          Terézia Bezáková

          88 bodov, 94. percentil

          2095. - 3704.

          Matej Matejov

          84 bodov, 91. percentil

          2095. - 3704.

          Samuel Jókay

          84 bodov, 91. percentil

          3834. - 3886.

          Monika Mierna

          81 bodov, 83. percentil

          3887. - 4891.

          Tatiana Tošálová

          80 bodov, 83. percentil

          5111. - 6479.

          Filip Šimeg

          76 bodov, 78. percentil

          8410. - 9728.

          Dávid Šimkovič

          68 bodov, 63. percentil

          9930. - 9998.

          Adriana Jókayová

          66 bodov, 57. percentil

          10037. - 11431.

          Vanesa Benčaťová

          64 bodov, 56. percentil

          10037. - 11431.

          Dorota Sarah Gregorová

          64 bodov, 56. percentil

          11691. - 12890

          Daniel Kupča

          60 bodov, 49. percentil

          11691. - 12890

          Matej Švolík

          60 bodov, 49. percentil

          11691. - 12890

          Alexandra Oravcová

          60 bodov, 49. percentil

           

          Benjamín (27 zapojených žiakov) - max. počet bodov 80 (21 456 súťažiacich)

          Celkové poradie

          Meno, priezvisko a trieda

          Dosiahnutý výsledok

          1792. - 1978.

          Oliver Barutík

          60,02 bodov, 92. percentil

          2586. - 3026.

          Martin Šusták

          56,02 bodov, 88. percentil

          3066. - 3554.

          Jerguš Henrich Gregor

          54,69 bodov, 86. percentil

          3066. - 3554.

          Lesia Mezeiová

          54,69 bodov, 86. percentil

           

           

          Kadet (26 zapojených žiakov) - max. počet bodov 80 (17 530 súťažiacich)

          Celkové poradie

          Meno, priezvisko a trieda

          Dosiahnutý výsledok

          1016. - 1026.

          Damián Janovický

          65,01 bodov, 94. percentil

          1054. - 1184.

          Samuel Balogh

          64,01 bodov, 94. percentil

          2365. - 2379.

          Gabriel Demian

          58,35 bodov, 87. percentil

          2426. - 2725.

          Lukáš Hlava

          57,35 bodov, 86. percentil

          4901. - 4924.

          Július Mark Dean

          50,68 bodov, 72. percentil

           

           

           ...a Slovo bolo u Boha - školské kolo (prednes kresťanskej poézie a prózy)

           28. októbra 2019

          I. kategória :    1. miesto Johana Oravcová 1. roč. – poézia

                                     2. miesto Kvetoslava Nehézová   1. roč. – poézia

                                     2. miesto Alžbeta Svoradová   1. roč. – poézia

                                   2. miesto Kvetoslava Nehézová   1. roč. – poézia

                                     3. miesto Melisa Fidesová   1. roč. – poézia

                                     3. miesto Tamara Havranová   1. roč. – poézia

                                     3. miesto Diana Tužinská   1. roč. – poézia

          II. kategória :    1. miesto Zuzana Krajčiová 3. roč. – próza

                                     2. miesto Bianka Wolfová 3.roč. – poézia

          IV. kategória :   1. miesto Alžbeta Beniaková 8.roč. – próza

                                      1. miesto Viktória Švoliková  8.roč. – poézia

          Víťazom gratulujeme a zároveň sa tešíme, že nás budú reprezentovať na krajskom kole, ktoré sa uskutoční v Topoľčanoch.

           

          Florbal - obvodné a okresné kolo - žiaci

           8. novembra 2019 a 26. novembra 2019

          Školu reprezetnovali:

          Demian Gabriel /9,r/, Červenák Dávid /9.r/, Krištof Timotej /9.r/, Janovický Damián /9.r/, Lackovič Oliver /8.r/, Kotora Samuel /8.r/, Fabian Tomáš /8.r/, Gregor Jerguš /7.r/ a Solčánsky Šimon /8.r/

          Dňa 8.11.2019 sa naši žiaci zúčastnili obvodného kola na ZŠ Školská 14, Levice, kde všetky prítomné školy porazili a postúpili do Okresného kola.

          Okresné kolo sa konalo 26.11.2019 v športovej hale T18 v Leviciach.

          Do OK postúpilo 6 ZŠ z okresu a hralo sa na dve skupiny, Naša škola si vyžreovala ZŠ Hronské Kľačany a 4. ZŠ Levice. Víťazi skupín hrali finále na druhom mieste o 3. miesto a posledné školy zo skupín o 5 miesto.

          Naša škola hrala v skupine nasledovne :

          Kozárovce - Hr. Kľačany        5 : 2

          Kozárovce - 4.ZŠ                   1 : 0

          Postúpili sme do finále, kde sme sa stretli s 2. ZŠ Levice a porazili sme ju  7 : 1

          Naši žiaci vyhrali okresné kolo a postúpili na krajské kolo.

          Výsledková listina okresného kola

           

           Beh Slovenskou bránou

           19. októbra 2019, Kozárovce

          Kategória: Deti MŠ

          Chlapci:

          2.miesto – Michal Šimeg – Kozárovce

          3.mietso – Viktor Vozár – Kozárovce

          Dievčatá:

          2.miesto – Paulína Belanová – Kozárovce

          Žiaci ZŠ 1.-2.ročník

          Chlapci:

          1.miesto – Tibor Skačan – Kozárovce

          2.miesto – Michal Tošál – Kozárovce

          3.miesto – Denis Drgoňa – Kozárovce

          Dievčatá:

          3.miesto – Ester Švolíková – Kozárovce

          Žiaci ZŠ 3.-4. ročník

          Chlapci:

          3.miesto – Martin Vreštiak – Kozárovce

          Žiaci ZŠ 5.-7.ročník

          Chlapci:

          1.miesto – Matúš Jakubík – Kozárovce

          Žiaci ZŠ 8.-9. ročník

          Chlapci:

          1.miesto – Tomáš Fabian – Kozárovce

          2. miesto - Samuel Kotora – Kozárovce

          Dievčatá:

          1.miesto – Nikol Pivarčiová – Kozárovce

          2.miesto – Laura Horváthová – Kozárovce

          2.miesto – Sofia Hudecová – Kozárovce

          Beh_Slovenskou_branou_-_vysledkova_listina_deti___ziaci-1.pdf

           

           Bedminton - okresné kolo - žiaci

           16. októbra 2019, Levice

          Školu reprezetnovali:

          Damián Janovický (9.roč.), Dávid Červenák (9.roč.)

          Chlapci obsadili na Majstrovstvách okresu Levice výborné 3. miesto.

          Výsledková listina okresného kola

           

           Plameň 2019 - jesenná časť

           ? októbra 2019, Kozárovce

          Školu reprezetnovali:

          starší žiaci - 1. miesto Samuel Kotora (8.roč.), Kamila Benčatová (8.roč.), Dávid Červenák (9.roč.), Kristína Egyudová (9.roč.) a Sofia Hudecová (9.roč.)

          starší žiaci - 2. miesto - Tomáš Fabian, Lukáš Havran, Barbora Švolíková, Viktória Švoliková a Lívia Vozárová (všetci 8.roč.)

          mladší žiaci - 2. miesto - Tobiáš Fabian, Daniel Kupča, Dávid Šimkovič, Matej Švolík (všetci 5.roč.) a Lucia Kabinová (3.roč.)

          mladší žiaci - 3. miesto - Andrej Kabina, Matej Matejov, Filip Šimeg, Martin Šusták a Tobias Trnkus (všetci 4.roč.)

           

           

          Cezpoľný beh - okresné kolo

           24. septembra 2019, Kalná nad Hronom

          Školu reprezetnovali:

          Žiačky: 

          Nikol Pivarčiová (9.roč.) - 2. miesto

          Sofia Hudecová (9.roč.) - 36. miesto

          Daniela Orolínová (6.roč.) - 42. miesto

          zo 49 pretekárok.

          Dievčatá ako družstvo obsadili 8. miesto.

          Výsledková listina okresného kola

           

          Žiaci: 

          Gabriel Demian (9.roč.) - 4. miesto

          Dávid Červenák (9.roč.)  5. miesto

          Tomáš Fabian (8.roč.) - 13. miesto

          zo 61 pretekárov.

          Chlapci ako družstvo obsadili 2. miesto.

          Výsledková listina okresného kola