• 2020/2021

        •  Šaliansky Maťko - školské kolo

           17. decembra 2020

          Vyhodnotenie školského kola v prednese povestí
          V  I. kategórii 2. a 3. ročník bolo umiestnenie nasledovné:

          • 1. miesto – Ester Švolíková (III. A)
          • 2. miesto – Mary Ann Mladá (III. A), Michal Tošál (III. A)
          • 3. miesto – Johana Oravcová (II. A), Alžbeta Svoradová (II. A)

           

          V  II. kategórii 4. ročník bolo umiestnenie nasledovné:

          • 1. miesto – Zuzana Krajčiová (IV. A)
          • 2. miesto – Viktória Beniaková (IV. A)
          • 3. miesto – Bianka Wolfová (IV. A)

           

           Pytagoriáda - školské kolo

           9. - 10. decembra 2020

          Školu reprezetnovali:

          Kategória  Meno žiaka Body za úlohy Body za čas Body spolu Úspešnosť
          P3 - prezenčne Michal Tošál 10 11 21 áno
          Tibor Skačan 10 9 19 áno
          Adam Balážik 9 0 9 nie
          Ela Báťová 9 0 9 nie
          Kristína Švolíková 9 0 9 nie
                     
          P4 - prezenčne Zuzana Krajčiová 14 9 23 áno
          Ester Nina Paulová 11 8 19 áno
          Lucia Kabinová 10 5 15 áno
          Filip Belan 9 0 9 nie
          Lukáš Hlavatý 8 0 8 nie
            Desana Hoľková 6 0 6 nie
          Matúš Hudec 6 0 6 nie
                     
          P5 - online Martin Vreštiak 12 11 23 áno
          Samuel Jókay 10 6 16 áno
          Lucia Vreštiaková 12 2 14 áno
          Matej Matejov 8 0 8 nie
          Filip Šimeg 6 0 6 nie
                     
          P6 - online Horváthová Simona 14 9 23 áno
          Mezeiová Liana 11 6 17 áno
          Šimkovič Dávid 10 7 17 áno
          Kupča Daniel 10 7 17 áno
          Švolík Matej 10 5 15 áno
          Briešková Emma 12 1 13 áno
          Kotorová Natália 9 0 9 nie
          Oravcová Alexandra 8 0 8 nie
                     
          P7 - online Beniaková Miriam 10 4 14 áno
          Hudec Jakub 11 2 13 áno
                     
          P8 - online Gregor Jerguš 3 0 3 nie

           

           Olympiáda zo slovenského jazyka - školské a okresné kolo

          V tomto školskom roku boli mnohé predmetové olympiády a súťaže zrušené z dôvodu pandémie koronavírusu. Uskutočnilo sa však školské a následne okresné kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. 

          V školskom kole sa stretli žiaci ôsmeho a deviateho ročníka, menovite Lesia Mezeiová, Jerguš Henrich Gregor, Kamila Benčatová, Alžbeta Beniaková a Barbora Švolíková. 

          V okresnom kole našu školu reprezentovala K. Benčatová z deviateho ročníka, ktorá bola úspešnou riešiteľkou.