• POZOR - Aktualizované tlačivá

• Upozorňujeme rodičov, že Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu zmenilo tlačivá, ktoré je potrebné priniesť vyplnené pri nástupe dieťaťa do školy.

Zákonný zástupca predkladá :

• pri prvom nástupe žiaka do základnej školy po prázdninách dotazník s vyhlásením (Dotaznik s vyhlasenim pri nastupe)
            • po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri dni predkladá písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie (Vyhlasenie o bezinfekcnosti)
        • Otvorenie šk. roka 2020/2021

• Riaditeľ Základnej školy s materskou školou v Kozárovciach oznamuje, že nástup do školy je  2.septembra 2020:

• Príchod do školy – I. stupeň – od 8:00 – do 8:30 hod.

- II. stupeň – od 8:15 –  do 8:30 hod.

Žiaci budú do budovy školy vstupovať priebežne hlavným vchodom (nebudú sa zoskupovať po triedach). Do budovy vstupuje žiak s nasadeným rúškom, prechádza cez ranný filter (meranie teploty, dezinfekcia rúk), pokračuje ku svojej skrinke, kde sa prezuje a presúva sa do svojej triedy.

Žiaci si so sebou prinesú: prezuvky, školskú aktovku na učebnice, pero, 2 rúška, hygienické vreckovky, vyplnené a rodičom podpísané tlačivo: Dotazník s vyhlásením

• Odchod zo školy – o 10:00 hod.
            • Prevádzka školského klubu detí  a stravovanie pre prihlásených žiakov začína až 3. septembra.

Žiaci prvého ročníka so svojimi rodičmi majú stretnutie pred hlavným vchodom budovy školy o 8:15 hod. Po úvodnom privítaní sa presunú do triedy. Do triedy môže s prvákom vstúpiť len rodičia s rúškom.  Rodičia v triede podpíšu prihlášku, ktorá bola podaná elektronicky, na kontrolu si prinesú rodný list dieťaťa, svoj občiansky preukaz a bude sa zbierať poplatok za školské pomôcky vo výške 15 €.

Vyučovanie 3. a 4. septembra 2020 bude prebiehať v skrátenom režime:

I. stupeň - 4 vyučovacie hodiny

II. stupeň - 5 vyučovacích hodín

• Školský rok 2020/2021

• Vyučovanie v školskom roku 2020/2021 začína 2.9.2020.
            • Dochádzka na vyučovanie je pre žiakov povinná.
            • V čase od 2.9.2020 do 14.9.2020 je používanie rúšok v interiéri pre žiakov II.stupňa povinné.
            • Pre žiakov I.stupňa je používanie rúšok v interiéri odporúčané.
            • Telocvičňa sa do 20.9.2020 nevyužíva.
            • Zákonný zástupca predkladá :
              • pri prvom nástupe žiaka do základnej školy po prázdninách dotazník s vyhlásením (Dotaznik s vyhlasenim pri nastupe)
              • po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri dni predkladá písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie (Vyhlasenie o bezinfekcnosti)

Tlačivo potrebné k prvému nástupu bude k dispozícii pred budovou základnej školy v tlačenej podobe od 24.8.2020 do 28.8.2020.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR zverejnilo manuály pre školy a školské zariadenia, ktoré upravujú organizáciu a podmienky výchovy a vzdelávania pre školský rok 2020/2021. Záujemcovia si ich môžu pozrieť TU.

Podrobnejšie informácie, najmä o organizácii prvého školského dňa, ešte budú zverejnené.

• Prihlášky na stravovanie a výška stravného za mesiac september 2020

• Vážení rodičia,

s blížiacim sa začiatkom školského roka sme aktualzovali informácie v časti Školská jedáleň.

Prihlášky si môžete vyzdvihnúť / odovzdať v kancelárii vedúcej ŠJ od 24.8.2020 - denne do 13:30.

Prihláška na stravovanie

MŠ celodenná strava + réžia:  31,00 €

Zamestnanci: 23,80 €

Dôchodcovia: 70.00 €

MŠ predškoláci:  20,00 € (zábezpeka - z ktorej sa odráta réžia za mesiace september až december)

ZŠ I.stupeň: 20,00 € (zábezpeka - z ktorej sa odráta réžia za mesiace september až december)

ZŠ II. stupeň: 20,00 € (zábezpeka - z ktorej sa odráta réžia a čiastočná úhrada rodiča za mesiace september až december)

Stravu je potrebné uhradiť na číslo účtu školskej jedálne najneskôr do 25.8.2020.

IBAN: SK86 5600 0000 0071 3759 6003

BIC kód banky: KOMASK2X

V prípade neprítomnosti dieťaťa v škole nezabudnite na včasné odhlásenie.

V prípade choroby dieťaťa/žiaka je možné prísť si v prvý deň pre obed. Stravu je možné odobrať (do jednorazového obalu, ktorý dostanete v škole za poplatok 0,40 €) v čase od 12:00 – 13:15 hod.

Viac aktuálnych informácií. Pozri TU.