• Prevádzka v ZŠ s MŠ Kozárovce od 25.1.2021

• Vážení rodičia,

v súlade s rozhodnutím ministerstva školstva a vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu bude prevádzka materskej školy, základnej školy a školského klubu detí so súhlasom zriaďovateľa naďalej prerušená aj v termíne od 25.1. – 29.1. 2021.

Vyučovanie bude prebiehať v doterajšom režime:

MŠ: dištančne - zasielanie aktivít cez správy v edupage

ZŠ: dištančne - podľa doterajšieho rozvrhu

Prosíme, aby ste sledovali edupage a v prípade zmeny prevádzky a ďalších informácií boli včas informovaní.

• Učíme sa doma, zas a znova

• Milí rodičia,

naša školská psychologička Vám opäť prináša pár rád, ako zvládať aktuálnu situáciu plnú rôznych opatrení a domáceho vyučovania. K zaujímavé čítaniu sa dostanete pomocou tohto odkazu :).

Ak potrebujete vedieť viac alebo chcete konzultovať čokoľvek, čím ste si neistí, či Vás niečo trápi alebo máte problém s výchovou, vzdelávaním detí, či osobný, stále platí možnosť využiť školského psychológa naucnikova@zskozarovce.sk.