• Prevádzka v ZŠ s MŠ Kozárovce od 8.2.2021

• Vážení rodičia,

v súlade s rozhodnutím ministerstva školstva a na základe rozhodnutia zriaďovateľa bude prevádzka materskej školy, základnej školy a školského klubu detí od 8.2.2021 fungovať v nasledovnom režime:

MŠ: prezenčne (za podmienok stanovených Úradom verejného zdravotníctva)

ZŠ 1. stupeň  a špeciálne triedy, školský klub detí: prezenčne (za podmienok stanovených Úradom verejného zdravotníctva)

ZŠ 2.stupeň: dištančne - podľa doterajšieho rozvrhu

Prosíme, aby ste sledovali edupage a v prípade zmeny prevádzky a ďalších informácií boli včas informovaní.

• Učíme sa doma, zas a znova

• Milí rodičia,

naša školská psychologička Vám opäť prináša pár rád, ako zvládať aktuálnu situáciu plnú rôznych opatrení a domáceho vyučovania. K zaujímavé čítaniu sa dostanete pomocou tohto odkazu :).

Ak potrebujete vedieť viac alebo chcete konzultovať čokoľvek, čím ste si neistí, či Vás niečo trápi alebo máte problém s výchovou, vzdelávaním detí, či osobný, stále platí možnosť využiť školského psychológa naucnikova@zskozarovce.sk.